KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Grafiskt blad 14235514

nr 1423 5514

Grafiskt blad

"Lapponiae", ur Suecia Antiqua et Hoderniana. Bildmått: 24x15, yttermått inklusive ram: 40x48 cm. Ej signerad

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 4 oktober 2021
kl 18:47:42

3/10 00:37:38 1      Vinnande bud